Bu İçeriği Paylaş
07 Ocak 2013 Pazartesi

Rusyanın en güzel on şehri arasına girdi NALÇIK

Rusyanın en güzel on şehri arasına girdi NALÇIK


 Nalçik, Turizm Ajansı’nın anketinde Rusya Federasyonunun en güzel on şehri arasına girdi.

Rusya Federal Turizm Ajansı’nın internet üzerinden gerçekleştirdiği halk oylamasında Kabardey-Balkar Cumhuriyetinin başkenti Nalçik, Rusya Federasyonunun en güzel on şehri arasına girdi. Halk oylamasına 7 milyon kişi katıldı. Sonuçlar, aynı bilgisayardan günde bir defadan fazla olmamak üzere kullanılan oylarla belirlendi. 

Seçim sonunda Sankt-Petersburg ve Moskova gibi şehirler listenin en sonlarında kalırken, Nalçik’le birlikte Veliki Novgorod, Çeboksarı, Ulan-Ude, Tümen, Ufa ve Vladivostok ilk on içerisinde yer aldı. Nalçik için 49837 oy kullanıldı. Ayrıca Adıgey’in başkenti Maykop 18. sırada, Karaçay-Çerkes’in başkenti Çerkesk de 19. sırada yer aldı. SKNWS/ÖZ/YA

 

 

 
Bu içerik 4387 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Kaffed : Sürgün ve Soykırımını Anmak İçin 25 Mayıs'ta Samsun'dayız Kaffed : Sürgün ve Soykırımını Anma.. Artık şarkılarımızı ve düşlerimizi geri isteriz. Rüzgar kanatlarımızı ve güzel y..
0 yorum GÜNDEM - 07.05.2013
Abhazya Kültür Günleri Düzenlendi Abhazya Kültür Günleri Düzenlendi.. Kafkas Dernekleri Federasyonu ve Kartal Belediyesi’nin Abhazya Cumhuriyeti Sohum..
0 yorum GÜNDEM - 07.05.2013
"Çerkes Soykırımı" Ankara'da tartış.. ANKARA Çerkes Derneği'nin "Çerkes Soykırımı, Soçi 2014 ve Yükselen Çerkez Muhale..
0 yorum GÜNDEM - 06.05.2013
Üye Bilgi